içinde ,

Microsoft xCloud, 150'den Fazla Xbox Oyunu ile Geliyor!

Microsoft’un oyun akış hizmeti xCloud, 15 Eylül Salı günü 22 ülkede yayınlanacak ve başlangıçta beklenenden daha fazla oyun ile sunulacak. Yarın Android telefonunuzda veya tabletinizde 150’den fazla Xbox oyunu oynayabileceksiniz, Microsoft’un daha önce xCloud’un birinci gün yapacağını söylediği 100’den fazla oyunun yanı sıra Tell Me Why , Gears 5 , Grounded , Sea of Thieves , Forza Horizon 4 , Battletoads , Halo: The Master Chief Collection , The Witcher 3: Wild Hunt , Untitled Goose Game ve Destiny 2 dahil olmak üzere daha fazla oyunla gelecek.

Bu yılın ilerleyen günlerinde EA Play’deki oyunlar da dahil olmak üzere daha fazla oyun eklenecek . Xbox Wire’daki tam lansman günü listesine göz atabilirsiniz – Microsoft Flight Simulator , en dikkat çekici eksik oyunlardan birisi olacak. Hizmet bulut kayıtlarını desteklemesi sayesinde hareket halindeyken Xbox One veya Xbox Series X / S cihazınızda oynadığınız bir oyuna devam edebilirsiniz. Ayrıca bir oyun bu platform ile Xbox One arasında çapraz oynamayı destekliyorsa bilgisayar oyuncularıyla çok oyunculu ve çapraz oynama özelliklerine sahip olabilecek.

Xbox Game Pass Ultimate aboneleri, xCloud’a hiçbir ek ücret ödemeden erişebilecekler. Game Pass PC için aylık 14,99 TL iken konsol için bu fiyat 29,99 TL2dri. Eğer hem PC hem de konsolunuzdan erişebileceğiniz Ultimate üyelik almak isterseniz aylık 44,99 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Bu oyunların puanlarını çeşitli Android cihazlarda yayınlayabilseniz de xCloud en azından şimdilik iPhone veya iPad’de kullanılamıyor. Apple, geçen hafta oyun akışı hizmetlerinin telefonlarında ve tabletlerinde çalışması için kapıyı araladı ancak bazı önemli uyarılarla. Şu anda Microsoft gibilerinin akış teknolojisini Apple’ın cihazlarına getirip getirmeyeceği belli değil .

Written by Admin

Ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Araştırmacılar Islak Köpek Burnunun Faydalarını Araştırıyor!

PS5’te PS4 Oyunları Nasıl Oynanır?